Slovak Sport TV – od mája nový športový kanál

Slovak Sport TV – od mája nový športový kanál

Na slovenskom trhu vzniká ďalší športový kanál. Po Digi Sporte hodlá na náš trh vstúpiť ďalšia komerčná stanica s názvom Slovak Sport TV. Televízia hodlá vyplniť medzeru, ktorá vznikla po zrušení verejnoprávnej Trojky.

Novovzniknutá súkromná televízia má za cieľ konkurovať zahraničným športovým televíziám kvalitou a ponukou atraktívneho programu pre domáceho diváka,” uvádza na svojich stránkach projekt Slovak Sport TV.

Televízia se chce zamerať na exkluzívne priame prenosy a záznamy  športov ako je basketbal, volejbal a hádzaná, zápasy futbalovej a hokejovej ligy, floorbalu či hokejbalu.

Významná pozornosť bude tiež venovaná automobilovým športom, boxu, golfu a mnohým ďalším. Zásadnou novinkou bude príprava priamych prenosov zo súťaží nižších úrovní, a to zo všetkých regiónov Slovenska,” píše se na stránkach projektu.

Slovak Sport.TV bude sesterským projektom regionálnej televízie Central. Televízia ešte nemá vysielaciu licenciu. Chce o ňu požiadať prostredníctvom spoločnosti Slovak Sport. Informuje o tom web Mediálne.sk.