Internet

Internet

Internet 5G

Internet 5G je program pre bezdrôtové (wifi) pripojenie domácností a firiem v Lukáčovciach a okolitých obciach (Pastuchov, Andač). Minimálna dosahovaná rýchlosť  v smeroch  download/upload je 2560/256 kbps za cenu 13,24 €. Službu Vám zriadime v priebehu 3 pracovných dní, aktivačný poplatok je od 0 € . Pri používaní nie ste obmedzení časom a ani objemom prenesených dát .

K pripojeniu k sieti je potrebná priama viditeľnosť na niektorý prípojný bod. Zmeranie signálu a technické riešenie pripojenia Vám poskytne náš technik. V prípade použitia vlastného zariadenia si poskytovateľ služby vyhradzuje právo posúdiť kompatibilitu zariadenia a povoliť respektíve nepovoliť pripojenie do bezdrôtovej siete (negarantuje však kvalitu spoja od účastníka k prípojnému bodu).

K pripojeniu v rodinnom dome slúži access point (rádio), prijímacia anténa (veľkosť antény je daná vzdialenosťou od vysielača) a samozrejme je podmienkou funkčný počítač osadený sieťovou kartou, cez ktorú zariadenie komunikuje. Cena zariadenia spolu s montážou, vrátane aktivačného poplatku sa pohybuje rádovo od 129,46 €  (veľkosť antény, zložitosť montáže, použité komponenty…)

Zoznam obcí, v ktorých poskytujeme služby pripojenia k Internetu: Lukáčovce,Alekšince, Pastuchov a Andač

 

Cennik_WiFi_01062011_1